O nas

Kazimierz Bukowski – radca prawny
Kancelaria Prawnicza Akces

Założyciel Kancelarii Prawniczej Akces w Olkuszu.
W roku 2006r. uczestnik seminarium na temat Inwestycji na Ukrainie.
Uczestnik rocznego Studium Prawa Europejskiego (2005r.), a także kursu Prawo w spółkach Europejskich (8.11.1997 – 28.03.1998r.).
W roku 1993 ukończył kurs Transakcje Handlu Zagranicznego.
Lata 1986/87 to okres uczestnictwa oraz ukończenia Studium Podyplomowego dla Radców Prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza.
W roku 1986 złożony został egzamin oraz otrzymany wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, nr Kt 315.
W roku 1977 Kazimierz Bukowski został absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Posiada bardzo dobrą znajomość języka rosyjskiego.

 


 

 

Mateusz Bukowski LL.M.- radca prawny

Współpracownik w Kancelarii Prawniczej Akces od roku 1999.
Radca Prawny zrzeszony w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.
Odbył praktykę zawodową w Kancelarii Strażeccy i Wspólnicy Spółka Komandytowa Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców w Katowicach, a także w Urzędzie Miasta Schwalbach am Taunus (Niemcy).
Uczestnik studiów podyplomowych na wydziale prawa Technische Universitaet w Dreźnie „Gemeinsame Wege nach Europa – Mitel und Osteuropa auf dem Weg In die Europäische Union” oraz stypendium semestralnego na Uniwersytecie Karola w Pradze (lata 2004-2006). W roku 2006 uzyskał tytuł LL.M.
W roku 2004 Mateusz Bukowski uzyskał tytuł magistra prawa Uniwersytetu Śląskiego.
Biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym potwierdzona zaliczeniem egzaminu Zentrale Mittelstufenprüfung w Goethe-Institut. W roku 1997 uzyskał również certyfikat z języka angielskiego na poziomie PRE-INTERMEDIATE.

 


 

 

Hanna Bukowska LL.M. -
prawnik

Współpracownik w Kancelarii Prawniczej Akces od roku 2006r.
Doświadczenie zawodowe obejmuje staż w organizacji wspierającej osoby bezrobotne oraz zatrudnienie na stanowisku specjalista do spraw prawnych w Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o.
Jest doktorantką prawa cywilnego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Uczestniczka studiów podyplomowych na wydziale prawa Technische Universitaet w Dreźnie „Gemeinsame Wege nach Europa – Mitel und Osteuropa auf dem Weg In die Europäische Union” oraz stypendium semestralnego na Uniwersytecie Karola w Pradze (lata 2004-2006). W roku 2006 uzyskała tytuł LL.M.
W roku 2003 Hanna Bukowska uzyskała tytuł magistra prawa Uniwersytetu Śląskiego.
Biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym potwierdzona zaliczeniem egzaminu Zentrale Mittelstufenprüfung w Goethe-Institut.